• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
    • DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

    • 11 stycznia 2018 r. w naszej szkole dziewczęta z Samorządu Szkolnego zorganizowały Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu. Dzieci pilnie wsłuchiwały się w opowiadania o Puchatku i jego przyjaciołach. Później padło szereg trafnych odpowiedzi na zadawane pytania o żółtym misiaczku. Kluczowym punktem stał się pokaz i nauka tańca Kubusia Puchatka w wykonaniu Oli, Amelii i Alicji – uczennic klasy 6.  Nasze maluchy chętnie kolorowały malowanki. Zabawom nie było końca. Zwieńczeniem akcji była sesja zdjęciowa z jednorożcem, w którego wcieliła się Alicja Gut.

     Tekst OLGA SZYMCZYK

    • JASEŁKA w kościele pw. NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Dylewie

    • Już od kilku lat uczniowie wystawiają jasełka w kościele w Dylewie, w uroczystość Trzech Króli. Publiczność i w tym roku nie zawiodła. Włączyła się we wspólny z chórem szkolnym śpiew kolęd a młodych aktorów nagrodziła gromkimi brawami. Po Mszy Świętej na uczniów czekały słodkości przygotowane przez proboszcza naszej parafii  Roberta Zielińskiego.

    • JASEŁKA w ZPO im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie

    • Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W tę cudowną atmosferę wprowadziły nas jasełka pod tytułem „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, przygotowane przez uczniów klas czwartych, wystawione  22 grudnia 2017r. W przedstawieniu, nad którym czuwali p. Agnieszka Traczewska i p. Paweł Gadomski , wzięli udział wszyscy uczniowie. Każdy z nich świetnie zaprezentował swoją rolę. Na uwagę zasługują również piękne stroje naszych aktorów. Całości  dopełniła oprawa muzyczna w wykonaniu naszego chóru szkolnego  pod batutą p. Agnieszki Grzyb.

     JASEŁKA

    • MIKOŁAJKI - 6 grudnia 2017 r.

    • 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Czekali na niego wszyscy uczniowie: od najmłodszych przedszkolaków aż po tych, najstarszych uczniów. Na szczęście Mikołaj miał pomocnice- Śnieżynki, gdyż sam nie dałby rady dostarczyć słodkich upominków dla wszystkich dzieci. Był to dzień pełen uśmiechów i radości.

      

     Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców za ufundowanie słodyczy dla dzieci.

      

      Samorząd Uczniowski

    • ANDRZEJKI

    • W czwartek 23 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dla całej społeczności uczniowskiej Andrzejki.

          W tym dniu sala nr 11 została zamieniła się  w "salę wróżb". Dziewczęta z klasy II i III gimnazjum  przeobraziły się we wróżki. Był też wróżbita Krzysztof. J

     Wszyscy chętni mogli zapoznać się ze swoją przyszłością. Katalog wróżb był różnorodny.   Wróżono  z kart, dłoni,  ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia,  a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę.

          Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie, a magiczny nastrój udzie­lił się każ­demu. Pozwo­lił zapo­mnieć o codzien­nej ruty­nie i prze­nieść się do świata marzeń i fan­ta­zji.

      

             Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.

      

     Samorząd Uczniowski