• Razem na święta - POMAGAMY POLAKOM NA KRESACH

        •   

          „Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.”         

          (o. Fabian Kaltbach OFM)

           Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a w związku z tym jeszcze bardziej otwierają się nasze serca. Po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do akcji charytatywnej. Tym razem chcemy sprawić radość uczniom polskiej szkoły w Dziewieniszkach na Litwie. W związku z tym zebraliśmy dary, które mamy nadzieję sprawiają naszym rodakom na Kresach dużo radości oraz przywrócą wiarę w dobry i wrażliwy  świat..

          Wielkie serca i otwarte dłonie naszych uczniów, nauczycieli oraz rodziców pozwoliły zebrać wiele różnych produktów: między innymi słodycze, gry planszowe, kalendarze na rok 2020 o tematyce związanej z Polską, a także kartki świąteczne z życzeniami.

          To była  wielka lekcja patriotyzmu i wychowania.  Dla nas to tak niewiele … Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat. Zatem z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy  włączyli się w pomoc, bez Was nic by się nie udało.  

          Życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

                   Dyrekcja Szkoły, Samorząd Uczniowski i Wolontariat

           

        •                                                  RAZEM NA ŚWIĘTA

        • Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy z naszych społeczności szkolnych i lokalnych. W związku z tym Nasza Szkoła włączyła się w akcję MEN "Razem na Święta"

           Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki zaangażowaniu  i pomocy ludzi dobrej woli może on być  jeszcze piękniejszy i radośniejszy.

          • ŚWIĘTO PATRONA
          • 16.10.2019 R. (ŚRODA)

            BĘDZIEMY OBCHODZILI ŚWIĘTO NASZEGO PATRONA PAPIEŻA JANA PAWŁA II.

             

            Porządek dnia:

            1. 8:35 zbiórka przed szkołą i wspólny wymarsz do Kościoła.

            2. 9:00 Msza Święta

            3. Po zakończonej mszy powrót na plac przed szkołą i zapalenie zniczy.

            4. Przejście na halę, gdzie odbędzie się część artystyczna oraz quiz dotyczący Papieża Jana Pawła II.

            5. Po zakończonych obchodach dalsze lekcje będą odbywały się według obowiązującego planu.

             

            W tym dniu obowiązuje strój galowy

                     

        • Święto Niepodległości.

        • 11 listopada – to Święto, które sprawia, że w zabieganym życiu stajemy na chwilkę i wspominamy naszych dziadków i pradziadków walczących o wolność. Składamy kwiaty pod pomnikami tych, którzy poświęcili dla nas życie. Dzień ten dla wielu jest lekcją patriotyzmu i historii.
            W naszej szkole   8 listopada 2019 r. odbyła się uroczysta akademia mająca   przypomnieć tamte ciężkie czasy, a także wzbudzić w nas refleksje. Akademię zaprezentowano też społeczności Dylewa w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia   w dniu 11.11.2019.
          Uczniowie klasy VIII pod przewodnictwem wychowawcy Agnieszki Grzyb w montażu słowno – muzycznym zaprezentowali wiersze i pieśni, które pozwoliły   zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Przypomniano daty najważniejszych powstań narodowych, podkreślając wkład ich uczestników. W skrócie zobrazowano sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości.
           Największą jednak przyjemność sprawiło wspólne śpiewanie ze zgromadzoną publicznością pieśni patriotycznych. Z łatwością, każdy uczestnik mógł włączyć się do hołdowania niepodległości, gdyż uczniowie klasy VIII przygotowali śpiewniki   zarówno dla uczniów, jak i wiernych zgromadzonych na poniedziałkowej mszy świętej   w parafialnym kościele, gdzie również zaprezentowali montaż słowno – muzyczny. Szkolną akademię zakończono   na minutę przed kontynuowaną ubiegłoroczną inicjatywą „Rekord dla Niepodległej” i   o symbolicznej godz.11.11- odśpiewano   4 zwrotki hymnu państwowego.
                 Uczestnicząc w tej szczególnej lekcji historii dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.
        •                             

        • Święto Biblioteki

           

          30.10.2019 odbyło się w naszej szkole Święto Biblioteki, pod hasłem " Wyobraź sobie ..." oraz podsumowanie projektu czytelniczego "Poznajemy wiersze Juliana Tuwima"

          GALERIA

        •                        

        •  

            ,,Wypoczywamy bez używek".

          Dnia 19.10.2019r. uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej w Dylewie po opieką p.  Jolanty Małkowskiej, Grażyny Gąska, Hanny Politowskiej i Anny Kubeł wzięli udział   w wycieczce edukacyjno- profilaktycznej ,,Wypoczywamy bez używek".  Wyjazd  rozpoczął się zgodnie z planem, wyruszyliśmy o godz. 7.30 sprzed szkoły. Celem zorganizowanej wycieczki było między innymi promowanie zdrowego stylu życia oraz ukazania dzieciom możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu od uzależnień, np. komputera, używek.

             Pobyt w Warszawie rozpoczęliśmy od wizyty w Centrum Nauki Kopernik, gdzie w Planetarium obejrzeliśmy seans pt.,,Ziemia, Księżyc, Słońce". Dzięki projekcjom na sferycznym ekranie, otaczającym widownię ze wszystkich stron oraz nowoczesnym technologiom multimedialnym, mieliśmy wrażenie,  że wybraliśmy się w kosmiczną podróż. Uczniowie w czasie prezentacji dowiedzieli się w jaki sposób Słońce i Księżyc determinują rytm życia na Ziemi i jaką rolę pełnią w naszym życiu. 

          Kolejnym punktem zwiedzania był Pałac Kultury i Nauki, jeden z najsławniejszych budynków  w stolicy. Wjechaliśmy na taras widokowy i z 30 piętra podziwialiśmy panoramę Warszawy. Następnie udaliśmy się do Manufaktury Cukierków, gdzie na własne oczy widzieliśmy jak Karmelarze tworzą piękne kolorowe słodycze, które mogliśmy zakupić. Ostatnią atrakcją tego dnia był spacer ulicami Starego Miasta. Zobaczyliśmy m.in. Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta oraz Pałac Prezydencki.

          Pogoda nam dopisała, humor . także. Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń około 17.00 wróciliśmy do domów.

          GALERIA

        •                           

        • Pasowanie na ucznia

           Uroczystość Pasowania na ucznia, która odbyła się 22.10.2019r. w Zespole Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie, wzbudziła wiele pozytywnych emocji zarówno  wśród uczniów, nauczycieli jak i rodziców.

                    Ceremonię zaszczycili swoją obecnością;

          Wójt Gminy Kadzidło – p. D. Łukaszewski

          Ksiądz Proboszcz Parafii Dylewo – Robert Zieliński

          Pracownik Biblioteki Publicznej w Dylewie – p. K. Łaszczych

          Pracownik Banku PKO BP w Kadzidle – p. A. Sadłowska

          Przewodnicząca RR – Justyna Roguszewska

          oraz liczne grono rodziców pierwszoklasistów.

                    Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor H. Politowska, która powitała zaproszonych gości  i skierowała wiele ciepłych słów do głównych bohaterów dzisiejszego święta.

                    Następnie pierwszoklasiści z dumą przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wspaniałym występem zasłużyli na słowa wypowiedziane przez przedstawicielkę Samorządu Uczniowskiego: „Chcę Wam powiedzieć: - Egzamin zdany! Takich pierwszaków chętnie witamy.” oraz dopuszczenie do głównego momentu uroczystości czyli złożenia ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowania na ucznia, którego symbolicznym ołówkiem dokonała p. Dyrektor H. Politowska. W ten sposób przyjęła najmłodszych do zaszczytnego grona uczniów ZPO w Dylewie.

                    Następnie uczniowie słowami wiersza, kwiatami i słodkimi upominkami podziękowali gościom, rodzicom i nauczycielom.

                    Na zakończenie wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz moc upominków. Nie zabrakło podarków od zaproszonych gości.

                    Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Uroczystość zakończył wspólny słodki poczęstunek

          ZDJĘCIA

          Tekst. p. Grażyna Gąska

          Foto. Olga Szymczyk ucz. kl 8 i p. Anna Kubeł

        •                           

        • XIX DZIEŃ PAPIESKI  

          Środa 16.10.2019 była wyjątkowym dniem dla całej społeczności szkolnej Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie, ponieważ  obchodziliśmy   święto naszego patrona Papieża Jana Pawła II

          Uroczystości rozpoczęliśmy wspólnym przemarszem do Kościoła i uczestnictwem we Mszy Świętej, którą ksiądz proboszcz Robert Zieliński ofiarował w naszej intencji. Po zakończonej mszy uroczystym korowodem, na czele ze sztandarem, powróciliśmy na plac przed szkołą by przejść do dalszego etapu świętowania. Ze zniczy zapalonych przez wszystkich  uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły ułożyliśmy piękne serce, które symbolizowało nasze serca płonące miłością i ogromnym szacunkiem do Jana Pawła II.  Następnie przeszliśmy na halę, gdzie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 6a pod opieką p. Agnieszki Traczewskiej i p. Hanny Bakuła, natomiast nad oprawą muzyczną czuwała p. Agnieszka Grzyb wraz z niezawodnymi chórzystkami. Wszyscy zebrani mogli nie tylko posłuchać wspomnień związanych z dzieciństwem i młodością Karola Wojtyły, ale poznać nieznane lub mało znane fakty z życia św. Jana Pawła II, jego pasje i zainteresowania oraz przekonać się, że był człowiekiem z dużym poczuciem humoru

             Zwieńczeniem uroczystego dnia był turniej „Jeden z 12”, w którym uczniowie mogli wykazać się wiedzą dotyczącą naszego patrona Papieża Jana Pawła II. Walka między uczestnikami była zacięta, wszyscy wykazali się ogromną wiedzą na temat faktów z życia Karola Wojtyły.  Na zakończenie pani dyrektor Hanna Politowska podziękowała osobom zaangażowanym w przygotowanie tak wzruszających obchodów oraz życzyła wszystkim zebranym nauczycielom, uczniom i rodzicom, aby nauczanie Jana Pawła II pozostało w nas, owocowało w naszym życiu.

          Ważnym akcentem świadczącym o tym jak bardzo szanujemy naszego patrona było pełnienie przez uczniów honorowej warty przed popiersiem papieża. Wszystkim zaangażowanym w obchody Dnia Papieskiego serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wkład wniesiony w perfekcyjne przygotowanie uroczystości, a zwycięzcom wspomnianego wcześniej konkursu  wiedzy o Janie Pawle II – gratulujemy. Dzień  ten był nie tylko wspomnieniem historycznego wydarzenia, lecz zaproszeniem do pójścia  drogą , którą Ojciec Święty Jan Paweł II wytrwale nam wskazywał.

           

          ZDJĘCIA

        •                            

        • Mamy to - czyli nowoczesny sprzęt interaktywny w naszej szkole.

           

               Wszystko dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w ramach rządowego programu „Aktywna tablica”, którego celem jest rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania TIK w edukacji, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień uczniów, a także wsparcie organów prowadzących szkoły w realizacji przedsięwzięć związanych z rozwijaniem tych kompetencji. Całość projektu opiewa na kwotę 17 000 zł, w tym 3 500 zł wkładu własnego gminy.  

                Nasza szkoła od dawna już posiada kilka tablic interaktywnych, z których uczniowie bardzo chętnie korzystają, a teraz baza sprzętowa wzbogaciła się o interaktywne monitory dotykowe. Z całą pewnością sprawią one, że nauka będzie nie tylko łatwiejsza, ale i przyjemniejsza. Liczymy na to ,że dzięki nim uczniowie szybciej przyswoją wiedzę i wszystko szybciej i trwalej zapamiętają. Monitor interaktywny to doskonała i  nowoczesna pomoc dydaktyczna, bardzo przyjazna w codziennym użytkowaniu. Sposób wykorzystania monitora to przede wszystkim prezentowanie za jego pomocą wszystkich możliwych treści edukacyjnych. Monitory będą wykorzystywane podczas zajęć – będą na nich wyświetlane interaktywne treści edukacyjne, nowoczesne aplikacje i prezentacje, które uatrakcyjnią i unowocześnią proces nauczania. Monitory będą wykorzystywane w szeroko rozumianym procesie dydaktycznym – nie będą przypisany do jednego nauczyciela, tylko będą wykorzystywany przez szerokie grono pedagogiczne. Z sal, w których będą zamontowane, będą mogli korzystać wszyscy nauczyciele, dzieki czemu sprzęt pozwoli im  na dostosowanie treści do potrzeb uczniów w pracy grupowej i indywidualnej w codziennym nauczaniu. 

              Zakupione monitory przyczynią się do jakościowej zmiany sposobu nauczania i uczenia się. Nauka stanie się bardziej przyjazna, nowocześniejsza i bardziej interaktywna. Dzięki funkcjonalności połączenia monitora z innymi urządzeniami będziemy budować kulturę uczenia opartą na współpracy  uczniów w grupach/w klasie - tak na poziomie technicznym jak i merytorycznym w procesie nauczania.

                Przy odpowiednim wsparciu i monitorowaniu ze strony nauczyciela uczniowie pracujący w klasie z monitorem mogą wykazać się większą samodzielnością i odpowiedzialnością za proces uczenia się (choćby poprzez swobodne, choć określone zasadami korzystanie z monitora jako narzędzia do planowania, omawiania, dyskutowania i prezentowania wyników pracy grupowej).

          W ramach realizacji przedsięwzięcia zaplanowano wsparcie i działania składające się z:

          - organizacji szkoleń celem doskonalenia będzie przekazanie informacji o funkcjonalnościach monitora oraz propozycje aplikacji i rozwiązań zwiększających efektywność procesu edukacyjnego. Realizacja szkoleń pozwoli nauczycielom na optymalne prowadzenie lekcji i zajęć z wykorzystaniem nowoczesnego monitora interaktywnego.

          - zorganizowania w każdym zespole samokształceniowym przynajmniej jednego spotkania w celu wymiany doświadczeń między nauczycielami pracującymi z wykorzystaniem monitorów, propagowanie dobrych praktyk.

          - przeprowadzenia przynajmniej dwóch projektów w każdej klasie z wykorzystaniem interaktywnych monitorów..

          - prezentowania nowych treści, sprawdzanie wiedzy i umiejętności uczniów z ekranów.

          - korzystania podczas lekcji z różnorodnych zasobów internetowych (plansz, słowników, encyklopedii), programów edukacyjnych,  otwartych zasobów edukacyjnych i bezpłatnego oprogramowania

                 Monitory interaktywne  wspomogą proces kształcenia naszych uczniów, wpłyną pozytywnie na podniesienie kompetencji oraz poszerzenie wiedzy o możliwościach urządzeń cyfrowych co pozytywnie przyczyni się do rozwoju poznawczego i społecznego uczniów i nauczycieli.  Składamy serdeczne podziękowanie Panu Wójtowi Dariuszowi Łukaszewskiemu za życzliwość i wsparcie finansowe udzielone naszej szkole. 

           
           
        • IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

        •  „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”

           

          W piątek 4 października 2019r. uczniowie SP w Dylewie byli uczestnikami IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia – bezpłatnej akcji edukacyjnej prowadzonej w tym dniu na całym świecie. Do akcji w  tym roku szkolnym  zgłosiło się 5.862 szkół z całego świata, w tym 5.400 z Polski.

          Najpierw przez tydzień trwały przygotowania, podczas których na przerwach młodsi uczniowie pytali starszych uczniów i dorosłych tabliczki mnożenia. Na lekcjach matematyki w klasach 3 - 8 były przeprowadzone egzaminy. Następnie 4 października podczas gier i zabaw została sprawdzona ich „tabliczkowa wiedza”. Laureatów nagrodzono tabliczkami czekolady. Gratulujemy!

           

        •                         

        • UROCZYSTE OBCHODY XIX DNIA PAPIESKIEGO

          „Wstańcie, Chodźmy” 

          W dniu 13.10.2019r. w niedzielę,  przedstawiciele uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie uczestniczyli  w obchodach   pod hasłem „Wstańcie, Chodźmy”  w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Świętowanie rozpoczęliśmy udziałem w  Eucharystii pod przewodnictwem Kard.  Kazimierza Nycza. Zwiedziliśmy Panteon Wielkich Polaków, znajdujący się w podziemiach Świątyni Opatrzności Bożej, który nawiązuje do tradycji chowania zasłużonych dla narodu w miejscach wyjątkowych. Podobnie jak na Wawelu, są w nim grobowce osób wybitnych, których świadectwo życia zapisało się głęboko w historii naszego kraju. Panteon staje się wyjątkową pamiątką dla przyszłych pokoleń. Odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i  uczestniczyliśmy w  koncercie XIX  Dnia Papieskiego. Wystąpili:  niemaGotu , Maleo , Olga Szomańska, Maciej Miecznikowski, Halina Mlynkova, Anna Szarmach i Krzysztof Iwaneczko, Aleksandra Nykiel, Sargis Davtyan.  Był to dzień pełen duchowych przeżyć.Dziękujemy Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” za zaproszenie na ten wyjątkowy Dzień Papieski. 

           

          ZDJĘCIA

             

        •                          

        •  

          I Piknik Rodzinny

           

           I Piknik Rodzinny zorganizowany przez Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie. Jak było?

           

                 Piknik odbył się w sobotę 12.10.2019 r. Było bardzo wesoło,  z dużą dawką pozytywnej energii na jesienną porę, którą rozdawaliśmy wszystkim przybyłym. Bawiliśmy się z naszymi podopiecznymi, ich rodzinami,

          Celem tego przedsięwzięcia była integracja środowiska lokalnego, promowanie działań szkoły na rzecz wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, a także propagowanie zdrowego stylu życia. 

           Impreza została tak zorganizowana, by każda osoba odwiedzająca w tym dniu teren szkoły mogła skorzystać z wielu atrakcji. Uroczystego otwarcia pikniku dokonała Pani Dyrektor Hanna Politowska, która serdecznie powitała zgromadzonych i zaprosiła do korzystania z bogatego programu przygotowanego specjalnie na tę okazję. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Kadzidło pan Dariusz Łukaszewski, Radni Gminy Kadzidło  p. Marian Pajka oraz p. Jan Kaczyński, Strażacy z OSP w Dylewie, Policjanci z posterunku Policji w Kadzidle oraz policjanci z Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii.

                   Najmłodsi doskonale bawili się podczas zabaw z animatorami. Wielkim powodzeniem cieszyło się stoisko tatuażu i malowania twarzy, a także zabawy integracyjne z chustą Klanzy.  Miłośnicy straży pożarnej mogli zasiąść za kierownicą prawdziwego wozu strażackiego,  a sympatycy policji mieli możliwość przez chwilę poczuć się policjantami i przymierzyć prawdziwą kamizelkę kuloodporną oraz zobaczyć jak działają substancje  psychoaktywne,  w tym alkohol i narkotyki, na zachowanie i zmysły człowieka,  dzięki specjalnym okularom (alko i narkogooglom).  Na boisku trawiastym nauczyciele wychowania fizycznego  p. Ilona Gwiazda i p. Waldemar Gwiazda przygotowali szereg konkurencji sportowych, z których największym powodzeniem cieszył się turniej piłki nożnej z udziałem chłopców i tatusiów.  Punkt medyczny pod opieką p. Joanny Mrozek zapraszał na darmowy pomiar ciśnienia oraz sprawdzenia swojego BMI, a panie Jolanta Małkowska i Beata Gwiazda przygotowały stoisko dla osób zainteresowanych przystąpieniem do SKO, gdzie opiekunowie mogli zasięgnąć bliższych informacji na temat co zrobić by dziecko mogło rozpocząć przygodę z oszczędzaniem, natomiast dzieci poczęstować się smakołykami.  Na stoisku profilaktycznym przygotowanym przez p. Ewę Kuligowską i p. Sylwię Bieńkowską przez cały czas trwania pikniku prowadzony był konkurs.  Uczestniczyły w nim dzieci w różnym wieku począwszy od przedszkolaków po uczniów klasy 8. Dzieci odgadywały zagadki, odpowiadały na  pytanie quizowe. Ten konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, ze względu na możliwość treningu na „fantomie” oraz otrzymania kuponu uprawniającego do losowania  nagrody. Ponadto na stanowisku profilaktycznym można było uzyskać fachową poradę eksperta oraz sięgnąć do ulotek informacyjnych. Jedną z najbardziej popularnych atrakcji wśród dzieci było malowanie twarzy. Pani Grażyna Gąska  z ogromną starannością dbała by dzieci mogły wcielić się w ulubione postacie oraz przenieść się w świat zabawy i przygód. Dziewczynki najchętniej wybierały motylki i kwiatki, a chłopcy superbohaterów.

          Przez cały czas trwania pikniku odbywała się loteria fantowa z wieloma atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Również udział w konkurencjach sportowych był nagradzany. 

           

          Ta środowiskowa impreza zgromadziła całe rodziny.  W specjalnie przygotowanym namiocie zebrani mogli spróbować grochówki, grillowanej kiełbaski, pieczonych ziemniaków, wody pieprzowej, chlebka ze smalcem z dodatkiem ogórka i papryki czy też skorzystać ze słodkiego poczęstunku oraz kawy i herbaty.

          A wszystko to dzięki wspaniałym sponsorom, do których należą:

          - Wójt Gminy Kadzidło pan Dariusz Łukaszewski

          - Państwo Sylwia i Andrzej Ostrowscy

          - Pan Wiktor Deptuła - Deptuła. S.j. Stacja paliw

          - Szkolny Klub Wolontariatu

          - Hurtownia artykułów przemysłowych· - p. Wiesław Młynarczyk

          - Sklep Lewiatan w Kadzidle

          - Piekarnia u Choromańskich

          - Państwo Beata i Grzegorz Gwiazda

          - Państwo Emilia i Sławomir Deptuła

          oraz anonimowi, niezawodni przyjaciele naszej szkoły.

           

          Składamy serdeczne podziękowania Panom, którzy pracowali przy rozkładaniu i składaniu namiotu:

          - p. Marek Staśkiewicz

          - p. Edward Zyra

          - p. Kamil Kucharek

          - p. Mariusz Jaros

          - p. Karol Prusaczyk

          - p. Andrzej Ostrowski

          - p. Marek Szurnicki

          - p. Sławomir Szabłowski

          - p. Marek Gut

           

          Jesteśmy wdzięczni p. Mariuszowi Jaros za użyczenie grilla i pieczenie pysznych kiełbasek. Podziękowania kierujemy także do Państwa Ostrowskich, którzy zapewnili nam smalec, ogórki i paprykę oraz do p. Wiesławy Freus z Koła Gospodyń Wiejskich, która przygotowała dla nas wodę pieprzową do ziemniaków. Wyśmienitą zupę grochową ugotowały panie z kuchni, a przygotowaniem poczęstunku zajęły się panie z obsługi. Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasta, aby wzbogacić naszą uroczystość o słodkości do kawy i herbaty.

          Jesteśmy pod wrażeniem Panów, którzy zgłosili się … nie zawsze na ochotnika  smiley do meczu piłkarskiego. Dziękujemy Panom: Grzegorzowi Butler, Marcinowi Kaczyńskiemu, Marcinowi Madrak, Robertowi Roguszewskiemu, Sławomirowi Deptuła, Pawłowi Serowik oraz Mariuszowi Sadowskiemu.

           

          I Piknik rodzinny w Dylewie stał się faktem dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły oraz serdeczności i wsparcia naszych niezawodnych przyjaciół. Jego sukces z pewnością zachęcił nas do kontynuowania tak dobrze rozpoczętej tradycji imprez integracyjnych. Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

           Nie pozostaje nic innego, jak tylko … do następnego razu  smiley

           

          ZDJĘCIA CZ . 1

          ZDJĘCIA CZ. 2

          • Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego.

          •  2.09.2019 uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

                  

             

      • Kontakty

        • Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II Dylewo, ul. Szkolna 1
        • zpo.dylewo@wp.pl
        • 297616022
        • Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II ul. Szkolna 1 07-420 Dylewo
    • Galeria zdjęć

      • Pomoc Polakom na Kresach
      • Inscenizacja Szewczyk Dratewka
      • MIKOŁAJKI
      • WYCIECZKA KLAS 1-3
      • ANDRZEJKI 2019
      • ŚNIADANIE DAJE MOC
      • SZKOLNY KONKURS PATRIOTYCZNY
      • IV Szkolny Bieg Niepodległości
      • Akademia w Kościele
      • Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
      • Święto biblioteki
      • DROGOWE ZNAKI ZNAJĄ DZIECIAKI