• DOWÓZ UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

• OGŁOSZENIA

• Zasady obowiązujące uczniów podczas dowozu do szkół środkami transportu organizowanymi przez gminę Kadzidło.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii nakłada się obowiązek zakrywania ust i nosa. W związku z tym każdy uczeń zobowiązany jest do noszenia maseczki podczas jazdy autobusem.

Obowiązek zakrywania ust i nosa nie dotyczy osób z całościowymi zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim oraz tych, które mają trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa.

Podczas wejścia do autobusu szkolnego będzie możliwość skorzystania z płynu do dezynfekcji rąk.

REKRUTACJA - Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

•  Rozpoczęcie roku szkolnego -1.09.2020 r
        - odbędzie się z uwzględnieniem warunków bezpieczeństwa wynikających z reżimu sanitarnego, będzie miało miejsce na boisku tartanowym w wyznaczonych sektorach, a w przypadku niesprzyjającej pogody na hali sportowej według harmonogramu:
        - 9:00 - msza święta na boisku bądź w hali,
        - 9:30 - słowo informacyjne dyrektora szkoły, a w dalszej kolejności spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas, o miejscu spotkań z wychowawcą poinformuję w trakcie.
        - 10:00 - odwóz uczniów dojeżdżających.
        - przedszkole pracuje w trybie zwykłym od godz.7:00 - 17:00,
        - uczniowie dojeżdżający do czasu rozpoczęcia znajdują się pod opieką nauczyciela świetlicy;

REKRUTACJA - Szkoła Podstawowa w Horyńcu-Zdroju

• OWOCOWE CUDAKI
    • WIOSNA W MOIM OGRODZIE
    • W klasie 2 wiosennie podczas kwarantanny.