• REGULAMIN KONKURSU

• 1. Organizatorem konkursu jest świetlica szkolna ZPO im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie

2. Temat konkursu: „WIOSNA w moim ogrodzie” – twórcza interpretacja hasła (np. Wiosna w ogrodzie, Jestem twórcza/twórczy, Jak wypoczywam , Czas w ogrodzie, Moje zainteresowania).
          3. Cele konkursu:
          – stworzenie uczniom okazji do wykazania się pomysłowością i kreatywnością oraz nawiązania kontaktu z naturą,
          – urozmaicenie czasu spędzanego podczas kwarantanny,
          – stworzenie galerii wybranych prac na szkolnej stronie internetowej.
          4. Uczestnicy – konkurs skierowany jest do uczniów klas I- VIII. Prace wybierane będą w trzech kategoriach wiekowych:
          – I kategoria – klasy I-III
          – II kategoria – klasy IV- VI
          – III kategoria – klasy VII – VIII
          5. Forma nadsyłania pracy:
          – autor może wysłać na konkurs max. 2 prace fotograficzne,
          – praca ma odnosić się do tematu „Wiosna w moim ogrodzie”,
          – do konkursu mogą zostać zgłoszone zdjęcia, które są własnością – autorską pracą osoby biorącej udział w konkursie,
          – do każdej nadesłanej pracy należy podać: imię i nazwisko, klasę,
          – prace proszę przesyłać do organizatorów na adres: edytaplibrus@gmail.com
          6. Termin konkursu:
          – nadsyłanie zdjęć  do 15 maja br.
          – wybrane / najciekawsze prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej.
          7. Postanowienia końcowe:
          – zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją warunków Regulaminu Konkursu.
          – autorzy przenoszą na organizatorów: prawa do publikacji w Internecie, na stronie szkoły.
          – w sprawach nieobjętych niniejszym regulaminem decydują organizatorzy.