• ŻYCZENIA WIELKANOCNE

   • Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www

   • Pierwszy dzień wiosny już dziś!

   • „Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
    Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
    Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
    Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty
    Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty
    :"

    21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Po długiej zimie z tęsknotą wyczekujemy tego dnia i jest to duży powód do radości dla wszystkich zmęczonych zimnem i wcześnie zapadającym mrokiem. Pierwszy dzień wiosny przypada na czas równonocy wiosennej, od tego dnia dzień będzie się stopniowo wydłużał kosztem nocy.

    Tradycyjnym zwyczajem związanym z pierwszym dniem wiosny jest topienie lub palenie Marzanny, która uosabia zimę, a tę trzeba wyprosić w dosadny sposób, aby zrobić miejsce wiośnie.

    W obecnym roku szkolnym nie mogliśmy przywitać wiosny wszyscy razem w szkole. Uczniowie mimo tego witali ją  w swoich domach.

     Samorząd Uczniowski zorganizował akcję -poszukiwania wiosny. Przechadzki i spacery wokół własnej zagrody, obserwacja przyrody, poszukiwania pierwszych oznak wiosny uwieczniali na fotografii.

    A jak im się to udało?

    Zobaczcie sami!!!!

    Samorząd uczniowski

     

    GALERIA - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

    Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www

   • Dzień Bezpiecznego Internetu

   • Spotkanie online z przedstawicielem Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce w ramach działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

     

                 

     

    Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www

  • REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I KLASY 1

                                                             

       

   Wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_przedszkola_na_rok_szkolny_2021-2022(1).docx

   karta_zgloszenia_dziecka_do__1__klasy_(1)(1).docx

   oswiadczenie_religia-etyka_(1).docx

    
   Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www
    
    
   • Szkolny Konkurs Patriotyczny

   • Konkurs odbył się 6 listopada 2020r. skierowany był do uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie i składał  się w trzech części: recytatorskiej, wiedzowej  i plastycznej.
     

     

    Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www

   •  27.10.2020 w naszej szkole odbyło się Pasowanie na uczniów. Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej uroczystości. 

   •      KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ             

    Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Dylewie są już pełnoprawnymi uczniami.

    27 października odbyło się uroczyste Pasowanie na ucznia.  „Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy urosnę. Będę starał się być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” - takie przyrzeczenie składali pierwszoklasiści.

    To bardzo ważny i uroczysty dzień w życiu każdego pierwszaka. Tradycyjnie dzieciom towarzyszą rodzice i najbliżsi.  Ale tym razem było inaczej, w trudnym czasie pandemii liczba zaproszonych gości była ograniczona. Swoją obecnością zaszczycił nas  pan Wójt Gminy Kadzidło -Dariusz Łukaszewski , pani Emilia Deptuła, która  reprezentowała Radę Rodziców oraz Dyrekcja naszej szkoły: pani Hanna Politowska i Anna Kubeł.

    Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.

    Po zakończonej prezentacji pani Dyrekor stwierdziła, iż wszystkie dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a tym samym wspaniale zdały "egzamin pierwszoklasisty".

    Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów , którego treść odczytała wychowawczyni- pani Jolanta Małkowska. Po ślubowaniu pani Dyrektor  wielkim ołówkiem  pasowała pierwszaków na uczniów wypowiadając słowa: „Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej”. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych w Dylewie.

    Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Miłym akcentem było zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

    Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www

   • DOWÓZ UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

   •           Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www

   • OGŁOSZENIA

   • Zasady obowiązujące uczniów podczas dowozu do szkół środkami transportu organizowanymi przez gminę Kadzidło.


    Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii nakłada się obowiązek zakrywania ust i nosa. W związku z tym każdy uczeń zobowiązany jest do noszenia maseczki podczas jazdy autobusem.

    Obowiązek zakrywania ust i nosa nie dotyczy osób z całościowymi zaburzeniami rozwoju, zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim oraz tych, które mają trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa.

    Podczas wejścia do autobusu szkolnego będzie możliwość skorzystania z płynu do dezynfekcji rąk.

    Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www

   • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

   •  Rozpoczęcie roku szkolnego -1.09.2020 r
    - odbędzie się z uwzględnieniem warunków bezpieczeństwa wynikających z reżimu sanitarnego, będzie miało miejsce na boisku tartanowym w wyznaczonych sektorach, a w przypadku niesprzyjającej pogody na hali sportowej według harmonogramu:
    - 9:00 - msza święta na boisku bądź w hali,
    - 9:30 - słowo informacyjne dyrektora szkoły, a w dalszej kolejności spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas, o miejscu spotkań z wychowawcą poinformuję w trakcie.
    - 10:00 - odwóz uczniów dojeżdżających.
    - przedszkole pracuje w trybie zwykłym od godz.7:00 - 17:00,
    - uczniowie dojeżdżający do czasu rozpoczęcia znajdują się pod opieką nauczyciela świetlicy.

    Znalezione obrazy dla zapytania: ozdobne linie na www