• "SZKOŁA PAMIĘTA"

• Włączyliśmy się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”,

której celem jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne wydarzenia oraz postacie,

które zapisały się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej.

• INFORMACJA

• Sprawozdanie  finansowe za 2018r. Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie

jest opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej   zpodylewo.naszbip.pl zpodylewo.naszbip.pl  w zakładce budżet   oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kadzidło   www.bip.kadzidlo.samorzady.pl www.bip.kadzidlo.samorzady.pl   Szkoła Podstawowa   w Zespole Placówek Oświatowych   im. Papieża Jana Pawła II  w Dylewie  Dylewo ul. Szkolna 1  07 - 420 Kadzidło  tel/fax (29)7616022  email:   zpo.dylewo@wp.pl

•     „NOC BIBLIOTEK”

•       6  czerwca 2018 roku uczniowie z klasy VI SP  i  III PG wzięli udział w „Nocy bibliotek” zorganizowanej przez p. Krystynę Łaszczych, pracownika Biblioteki Publicznej w Dylewie. Uczniowie spotkali się tam z przedstawicielkami Koła Gospodyń Wiejskich.

Spotkanie rozpoczęło się w duchu patriotycznym w związku z obchodami „Roku dla Niepodległej”. Wspólnie odśpiewano „Rotę” Marii Konopnickiej. Następnie uczniowie z podziałem na role recytowali wiersz Władysława Bełzy „Kto ty jesteś…”.  Rozmawiali też o szkole dawniej i dziś                           z przedstawicielami starszego pokolenia . Później można było obejrzeć film,  przygotowany przez panią Krystynę, zapoznać się z zasadami obsługi drukarki 3D oraz wydrukować sobie pamiątkę – serduszko lub exlibris.

Każdy uczestnik spotkania otrzymał w prezencie zakładkę „RzeczpospoCzyta”.

(Tekst: Agnieszka Traczewska)

• WIOSNA W MOIM OGRODZIE
    • W klasie 2 wiosennie podczas kwarantanny.
    • SZKOLNY KONKURS KOLĘD