• ŚWIĘTO MATEMATYKI I PRZYRODY

    • W kwietniu 2018 roku w Zespole Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie nauczyciele bloku matematyczno – przyrodniczego wraz z uczniami zorganizowali TYDZIEŃ NAUKI w ramach   IV ŚWIĘTA MATEMATYKI I PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH.

     Program był bardzo urozmaicony. Uczniowie mogli obejrzeć pokaz ciekawych doświadczeń przyrodniczych przygotowanych przez gimnazjalistów. Brali również udział w stolikowych grach matematyczno – przyrodniczych. Podczas przerw, szukali ukrytych na terenie szkoły  kodów QR i używając skanera w telefonach, rozwiązywali zadania matematyczne.

     Kolejnym ciekawym wydarzeniem było spotkanie z projektantką mody – naszą absolwentką oraz spotkanie z fizjoterapeutką na temat wad postawy. Wszyscy aktywnie spędzali te dni gdyż podczas przerw mieli możliwość  poćwiczyć w rytmie muzyki. Zakończeniem tygodnia nauki był apel ekologiczny ,,Moja Ziemia – mój dom''.

     Nauczyciele bloku matematyczno – przyrodniczego ( p. Edyta Laskowska, p. Joanna Mrozek, p. Agnieszka Sadłowska, p. Edyta Prusińska) dziękują wszystkim uczniom za zaangażowanie, pomoc i aktywny udział.

    • OGŁOSZENIE

    • Lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia

     do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej

     w Zespole Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie

     w roku szkolnym 2018/2019

      

     1. BUTLER NADIA
     2. DEPTUŁA ALEKSANDRA
     3. DZICZEK MARCEL
     4. GUT PAULINA
     5. JAKSINA WIKTOR
     6. KACZYŃSKI TOBIASZ
     7. KOSSAKOWSKA LENA
     8. KOZIATEK OLIWIA
     9. KRAPA KAROLINA
     10. MARCINOWSKI PATRYK
     11. MROCZKOWSKA KORNELIA
     12. PIERZCHAŁA ZUZANNA
     13. SUCHECKI JAKUB             
     14. WIERZBOWSKA WIKTORIA

      

      

    • LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA - PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE

    • Dylewo; 23.04.2018r.

      

     LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA

     DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO  W DYLEWIE

     NA ROK SZKOLNY 2018/2019

     w pierwszym postępowaniu rekrutacyjnym

     6 - latki

     1 Bachmura Gabriela

     2 Bielska Patrycja

     3 Dawid Mateusz Szymon

     4 Dziczek Paweł

     5 Domian Alicja

     6 Grabowski Cezary

     7 Grala Julia

     8 Jaros Alicja

     9 Jaworska Alicja

     10 Kaczyński Jakub

     11 Kaczyński Piotr

     12 Kaliściak Wiktoria

     13 Pierzchała Korneliusz

     14 Pierzchała Tomasz

     15 Roguszewski Mateusz

     16 Sadowski Bartosz

     17 Tomczak Kacper

     18 Wnuk Jakub

     19 Wyrębek Adam

     5 - latki

     1 Deptuła Dawid

     2 Giers Szymon Krzysztof

     3 Koziatek Karina

     4 Kurpiewski Jakub

     5 Mierzejewska-Gąska Amelia

     6 Prusaczyk Grzegorz

     7 Sobieski Alan

     8 Szabłowska Amelia

     9 Szymaniak Filip

     4 - latki

     1.Dawid Lena

     2.Murach Igor

     3.Prusaczyk Wiktor

     4.Sadowska Lena

     3-latki

     1 Kaczyński Antoni

     2 Marzewski Filip

     3 Prusaczyk Lena

     4.Szabłowska Alicja

     5.Skrzecz Julia

      

      

      

      

      

      

      

      

      

   • GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
    • GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

    • PIĄTEK 13-go dla uczniów z naszej szkoły okazał się szczęśliwy.

     To właśnie w tym dniu w naszej placówce odbyły się gminne eliminacje XLI Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

     W turnieju wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z Dylewa, Kadzidła, Wachu i Chudka. W sumie o tytuł najlepszych rywalizowały 4 drużyny starsze – trzyosobowe i 4 drużyny młodsze – czteroosobowe.

     Zmagania wygrali, a tym samym przeszli eliminacje do szczebla powiatowego 2 drużyny z Dylewa w składzie:

     Drużyna klas 5 SP

     1. Maja Koziatek
     2. Julia Tomczak
     3. Maciej Prusaczyk
     4. Dominik Deptuła

     Dużyna klas II-III PG

     1. Julia Kord
     2. Wiktoria Brzozowa
     3. Patryk Krystian

     Gratulujemy wszystkim uczestników, bo wykazali się ogromną wiedzą n/t przepisów ruchu drogowego oraz niebywałą sprawnością na torze przeszkód.

     Szczególne podziękowania kierujemy do policjantów: asp. Mariusza Święckiego i st.sierż Jerzego Tabaka, którzy sędziowali oraz czuwali nad bezpieczeństwem uczestników.

      

    • I Mazowiecki Zjazd Szkół noszących imię Świętego Jana Pawła II.

    • 12 kwietnia2018 r. gościliśmy w Świątyni Opatrzności Bożej. Delegacja złożona z naszych uczniów, katechetki p. Hanny Bakuła oraz wicedyrektor p. Anny Kubeł uczestniczyła w I Mazowieckim Zjeździe Szkół noszących imię Świętego Jana Pawła II.  Inicjatorami zjazdu byli: metropolita warszawski ksiądz kardynał Kazimierz Nycz oraz marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, a zorganizowali je pracownicy Instytutu Papieża Jana Pawła II. Głównym celem zjazdu (jak podają organizatorzy) było upamiętnienie naszego patrona, Wielkiego Polaka, modlitwa za Jego wstawinnictwem oraz nawiązanie współpracy między szkołami i dzielenie się doświadczeniem. Dla nas natomiast była to przede wszystkim doskonała okazja do oddania hołdu patronowi naszej szkoły.

     Uroczystość rozpoczęliśmy wprowadzeniem pocztów sztandarowych, po czym powitał nas kustosz powstającego Sanktuarium - proboszcz parafii Opatrzności Bożej ksiądz prałat Tadeusz Aleksandrowicz. Następnie uczestniczyliśmy w Eucharystii,  którą koncelebrowało 10 księży pod przewodnictwem arcybiskupa metropolity warszawskiego, który wygłosił również homilię. Po Mszy św. przeszliśmy do białego namiotu, gdzie wysłuchaliśmy wystąpienia dyrektora Instytutu Papieża Jana Pawła II - Ks. prałata dr hab. Zdzisława Struzika oraz prelekcji Brygidy Grysiak - polskiej dziennikarki telewizyjnej, wspominającej swoje spotkania z Ojcem Świętym, następnie skorzystaliśmy z przygotowanego dla nas poczęstunku, podczas którego wzruszające widowisko słowno-muzyczne przedstawili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Ciechanowa. Nie zabrakło też czasu i okazji do poznawania się i zwiedzenia Świątyni Opatrzności Bożej, Panteonu Wielkich Polaków, wystaw okolicznościowych o Janie Pawle II, a także zapoznania się z działanością i materiałami edukacyjnymi przygotowanymi przez Instytut Papieża Jana Pawła II.

     W zjeździe wzięło udział ponad 40 delegacji składających się z  pocztów sztandarowych, dyrekcji szkół, nauczycieli, księży, katechetów oraz delegacji uczniów reprezentujących swoje szkoły. Podobnie jak orgazniatorzy zjazdu mamy nadzieję, że wpisze się on na stałe w kalendarz uroczystości i Świątynia Opatrzności Bożej,  będzie corocznie gościła mazowieckie szkoły noszące  imię Papieża Jana Pawła II.

     Dziękujemy Pani Dyrektor Elżbiecie Cekała za umożliwienie nam uczestnictwa w tej podniosłej uroczystości. 

       

   • Zaelektryzowani
    • Zaelektryzowani

    • Naukowa epidemia, czary, mary i alchemia - to przewodnie hasło eukacyjnego spektaklu, jaki odbył się w naszej szkole 6-go kwietnia 2018r. Przedstawienie zawierało w sobie elementy wykladu, laboratoriów naukowych, kabaretu i interaktywnego quizu. Występujący aktorzy wcielili się w role dwóch postaci - współczesnego rolnika, który boryka się z trudnościami w swoim gospodarstwie i sięga do absurdalnych rozwiązań, oraz przybysza - przedstawiciela wyższej formy inteligencji, który przybywa z przestrogą na przyszłość oraz  z nauką dotyczącą ochrony ziemi. Pod otoczką tych wydarzeń pouszane były bardzo ważne treści dotyczące zagrozeń dla środowiska i człowieka. 

   • „Ratujemy i uczymy ratować”
    • „Ratujemy i uczymy ratować”

    • „Ratujemy i uczymy ratować” pod takim hasłem, strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kadzidle przeprowadzili wśród naszych uczniów zajęcia praktyczne z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Ponieważ obowiązek udzielenia pierwszej pomocy osobie jej potrzebującej wynika z przepisów prawa i troski o drugiego człowieka, warto wiedzieć jak poprawnie jej udzielić. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się zdarzyć, że będziemy świadkami wypadku i od naszej szybkiej, prawidłowej reakcji będzie zależało zdrowie i życie innej osoby.  Dlatego też uczniowie naszej szkoły, od najmłodszych przedszkolaków po uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum podczas spotkania ze strażakami mogli nauczyć się lub przypomnieć sobie jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Strażacy dokładnie wytłumaczyli i zademonstrowali jak należy zachować się  w wypadku nagłego zatrzymania krążenia oraz w pozostałych stanach wymagających pomocy drugiej osoby. Każdy uczestnik  mógł osobiście wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie oraz poćwiczyć powiadamianie służb ratunkowych oraz ułożenie w pozycji bocznej ustalonej. Są to bardzo potrzebne zajęcia, ponieważ dzięki świadomemu wykorzystaniu numerów alarmowych i  nauce odpowiednich zachowań w sytuacji zagrożenia każdy z uczestników może w przyszłości uratować nie jedno życie, a nabyte umiejętności i widzę przekazywać dalej członkom rodzin, rówieśnikom, znajomym.

     Składamy serdeczne podziękowania strażakom z OSP Kadzidło p. Michałowi Kaczyńskiemu, p. Grzegorzowi Charuckiemu oraz p. Kacprowi Kardaś za współpracę z naszą placówką, za bardzo wartościowe zajęcia, które spotkały się z wielkim entuzjazmem uczniów i nauczycieli. Pomimo poważnej tematyki spotkania, panowie strażacy poprowadzili je w taki sposób, że potrafili rozbawić uczniów, a jednocześnie zachęcić do nauki udzielania pierwszej pomocy.

     Zapraszamy do nas na kolejne spotkania.                               

      

    • Powitaliśmy wiosnę

    •       Wiosna jest najpiękniejszą porą roku, a jej pierwszy dzień radosny i najbardziej wyczekiwany przez wszystkich.  21 marca o godz. 10: 30 uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie wyszli z ławek szkolnych, by bawić się. W radosnych nastrojach powitali Wiosnę, a tym samym pokazali, że to szczególne święto można spędzić inaczej, czyli bez wagarowania.

               Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor Elżbieta Cekała przekazaniem przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego symbolicznych kluczy do szkoły. Przy radosnych okrzykach uczniów i wesołej muzyce przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali swoje Marzanny.  Ich różnorodność i wielobarwność, którą widać na zdjęciach z uroczystości, spowodowała ogromne zakłopotanie, ciężko było wybrać tę najładniejszą, dlatego wszystkie klasy zasługują na słowa pochwały i podziękowania. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły kolorowo przebrani, zainspirowani wiosennymi barwami, w związku z tym prowadzące zaproponowały kolejną konkurencję, która rozbawiła nie tylko uczniów.  Był to konkurs na najciekawsze przebranie wiosenne. Chętni uczniowie wystąpili przed publicznością, prezentując się w rytm wesołej muzyki jak na prawdziwym wybiegu. Także i tu jury konkursowe miało „twardy orzech do zgryzienia”.  Nie zabrakło również konkursów sprawnościowych i wiedzowych, które przeprowadzono w następujących kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy 1-3, 4-7 oraz II –III gimnazjum.Dla uczniów oszczędzających w SKO, opiekunki koła p. Jolanta Małkowska i p. Beata Gwiazda przeprowadziły konkurs "Witamy wiosnę z Żyrafą Lokatką” oraz nastąpiło podsumowanie konkursu "Moja skarbonka". Zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni,  a pozostali uczestnicy otrzymali upominki pocieszenia. Czasu na nudę zabrakło. Najważniejszym punktem spotkania na hali sportowej był trening karate poprowadzony przez sempai Kingę Przybyłek oraz Marcina Nalewajk z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate. Uczniowie różnych klas z ogromnym zapałem włączyli się w trening. Wśród ćwiczących nie zabrakło też przedszkolaków, przedstawicieli najmłodszej grupy 3- 4 latków. Sempai Kindze i Marcinowi dziękujemy za poświęcony czas i wspólny trening.  

               Tradycyjnie na zakończenie obchodów nastąpiło symboliczne spalenie Marzanny. Tym samym społeczność szkolna pożegnała zimę, a powitała wiosnę. To był naprawdę bardzo udany dzień, pełen uśmiechu i różnych atrakcji, który sprawił wszystkim uczestnikom uroczystości ogromną frajdę.  Dzień, którego głównym celem było nie tyko uroczyste pożegnanie starej i  powitanie nowej pory roku, ale także integracja wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły.   

      

     Zdjęcia z uroczystości w zakładce "Album fotograficzny"

    • Podsumowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Gminnego Konkursu na Wycinankę Kurpiowską.

    • 5 marca 2018 r. w CKK w Kadzidle odbyło się podsumowanie zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Gminnego Konkursu na Wycinankę Kurpiowską.

     Nasze cztery wolontariuszki:

      Aleksandra Sadłowska, Karolina Gut, Emilia Jasińska, Patrycja Nasiadka

     otrzymały podziękowania za zaangażowanie w WOŚP od wójta pana D. Łukaszewskiego oraz dyrektora CKK pana G. Parzycha.

     Pan wójt, dyrektor CKK oraz bibliotekarka a zarazem twórczyni ludowa pani Krystyna Łaszczych nagrodzili zwycięzców Gminnego Konkursu na Wycinankę Kurpiowską. W gronie nagrodzonych z naszej szkoły znalazły się:

     Kategoria gimnazjum:

     I miejsce – Julia Kord (kl. II)

     III miejsce – Weronika Wierzbowska (kl. II)

     Wyróżnienie – Sandra Gwiazda (kl. II)

     Kategoria szkoła podstawowa (6-7):

      II miejsce – Kinga Perzanowska (kl. 7)

     Kategoria szkoła podstawowa (4-6):

     Wyróżnienie – Maja Jaworska (kl. 2)

     My oczywiście dołączamy się do gratulacji i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej placówki.

    • Wycieczka do Warszawy

    • 7 marca 2018 r. uczniowie II i III klasy gimnazjum wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym punktem naszej wyprawy było Muzeum Żydów Polskich, po którym oprowadzała nas pani przewodnik. Nie zabrakło również innych atrakcji. Relaksowaliśmy się podczas seansu w kinie interaktywnym oraz poprawialiśmy swoją kondycję podczas cwiczeń na trampolinach w hangarze 646.

    • Seminarium

    •       9 lutego 2018r. grupa uczniów z Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w  Dylewie uczestniczyła w seminarium z zasad ochrony przeciwpożarowej „ Numery Twoich Przyjaciół 998/112” w Ostrołęce.  Zwieńczeniem spotkania był koncert zespołu De Mono. Andrzej Krzywy z zespołem zaśpiewał największe przeboje w nowych aranżacjach. Zaskakiwał poczuciem humoru i umiejętnościami  wokalnymi.

           Jesteśmy wdzięczni Panu wójtowi Dariuszowi Łukaszewskiemu za możliwość uczestniczenia i doznania niezapomnianych wrażeń.

      

     Tekst Agnieszka Grzyb

    • Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Dylewie wice-mistrzyniami Powiatu Ostrołęckiego  w mini-piłce ręcznej.

    • Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Dylewie wice-mistrzyniami Powiatu Ostrołęckiego  w mini-piłce ręcznej.

     03 marca 2018 roku na hali sportowej w Dylewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego  w mini-piłce ręcznej, w których reprezentacja naszej szkoły wywalczyła II miejsce.

     Skład drużyny:

     A. Gut, K. Lemańska,   A. Szkopiński, O. Szymczyk, M. Żakowska, A. Butler, M. Koziatek,  N. Malon, P. Kur, A. Szkopińska  N. Jaworska , P. Trzcińska, W. Łęgowska

   • .
    • .

    • Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Dylewie  informuję,

     że z dniem 05.02.2018r. rozpoczęła się rekrutacja

     do Przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

     Zapraszamy dzieci od 3 roku życia.


     Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie internetowej

     zpodylewo.pl

     w zakładce Uczniowie i Rodzice/Dla rodziców

     lub w sekretariacie szkoły.


     Rekrutacja trwa do 30.03.2018r.


       DO POBRANIAWniosek_o_przyjecie_dziecka_do_przedszkola_na_rok_szkolny_2018-2019_(1).docx

   • Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka
    • Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka

    • „Dzień Babci i Dziadka” to święto o którym nie wypada zapomnieć. Wiedząc o tym, że nawet najbardziej wyszukane prezenty nie sprawią im tyle radości co pamięć i towarzystwo wnucząt, dzieci z grup przedszkolnych i uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie w dniu 31.01.2018 przygotowały  dla Babć i Dziadków bogatą część artystyczną. 

     Na wstępie wszystkich bardzo licznie przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Elżbieta Cekała życząc zdrowia, radości i pociechy z wnucząt. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności teatralne, wokalne i taneczne. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na zakończenie każde z wnucząt obdarowało Babcię i Dziadka własnoręcznie przygotowanymi laurkami i prezentami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

     Był to dzień naprawdę wyjątkowy, pełen uśmiech, radości i wzruszeń. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile z wnukami.

   • 15 podróż w krainę Baśni Andersena
    • 15 podróż w krainę Baśni Andersena

    • 16 stycznia 2018r w Zespole Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II odbyło się podsumowanie 15 edycji gminnego konkursu „Baśnie to nie tylko radość czytania”.  Swoją obecnością zaszczycili nas:

     p. Dariusz Łukaszewski – Wójt Gminy Kadzidło, p. Krystna Łaszczych oraz p. Paweł Łaszczych  - członkowie komisji etapu plastycznego, p. Iwona Butler – zastępca przewodniczącej Rady Rodziców, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klas 0-IV, bez których ten konkurs nie miałby sensu,Jak co roku test wiedzowy oraz zadania konkursu plastycznego skonstruowane były tak, by ich wykonanie wpłynęło na rozwijanie zainteresowań czytelniczych, popularyzowanie baśni H. Ch. Andersena wśród uczniów klas 0 – IV szkoły podstawowej, kształtowanie wrażliwości na prawdy moralne i nauki wypływające z baśni, a także zachęcanie do stosowania różnych środków ekspresji plastycznej. W tegorocznym etapie plastycznym uczniowie klas 0-3 mieli do wykonania następujące zadania:

     - Okładka do wybranej baśni J. Ch. Andersena

     - Postać z baśni J. Ch. Andersena, którą najbardziej lubię – projekt zakładki do książki

     - Kalendarz ścienny na rok 2018 z ilustracjami z baśni Andersena.

     Od uczestników etapu wiedzowego wymagano znajomości 10 baśni:

     1.  Dziewczynka z zapałkami.

     2. Kogut podwórzowy i kogut na dachu

     3. Księżniczka na ziarnku grochu.

     4. Dziewica lodów

     5. Stara latarnia.

     6. Nowe szaty cesarza.

     7. Pierwiosnek

     8. Ole Zmruż – Oczko.

     9. Co się zdarzyło ostowi

     10. O tobie mówi bajka.

     Zarówno etap wiedzowy jak i plastyczny niezmiennie do lat cieszą się ogromną popularnością .

     5 stycznia 2018 r. komisja, sprawdzająca test wiedzowy, w składzie:

     p. Mirosław Młynarczyk

     p. Marianna Orzoł

     p. Agnieszka Traczewska

     p. Anna Grabowska

     p. Ilona Olszewska 

     miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczniowie wykazali się szeroką wiedzą. Po trudnych obradach przyznano następujące miejsca:

     1 miejsce     Antonina Szkopińska

     2 miejsce    Paweł Suchecki

     3 miejsce    Natalia Szuba

     3 miejsce    Paulina Golan

     wyróżnienie Lidia Dawid

     wyróżnienie ]Patrycja Myszkowska

     wyróżnienie Paulina Laskowska

     W etapie plastycznym wzięło udział 113 uczniów z 8 szkół Gminy Kadzidło: SP w Jazgarce, SP w Czarni,  SP w Glebie, SP w Chudku, SP w Wachu, SP w Siarczej Łące, ZPO w Kadzidle, oraz ZPO w Dylewie.

     Komisja powołana przez organizatorów w składzie:

     1. Pani Krystyna Łaszczych – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kadzidle - przewodnicząca

     2. Pan Paweł Łaszczych – pracownik Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle

     3. Pani Urszula Łaszczych - pracownik Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle

      

     w dniu 09.01.2018 roku oceniła parce plastyczne ogółem przyznano  46 nagród.

     KATEGORIA OKŁADKA

     KLASA 0

     1 miejsce    Karolina Krapa  ZPO Dylewo

     2 miejsce    Kornelia Kamińska   SP Siarcza Łąka

     3 mmiejsce  Kinga Gut  SP Chudek

     wyróżnienie  Magdalena Kobus  SP Siarcza Łąka

     wyróznienie Amelia Aptacy    ZPO Kadzidło

     KLASA 1

     1 miejsce        Dominik Prusik    SP Gleba     

     2 miejsce        Antoni Gwiazda  ZPO  Dylewo

     3 miejsce        Amelia Gut   SP Chudek

     wyróznienie    Olaf Siernicki   ZPO  Dylewo

     wyróżnienie    Kacper Gąska   ZPO  Dylewo

     wyróznienie    Wojciech Rosiński  ZPO Kadzidło

     KLASA 2

     1 miejsce         Bartosz Florek    SP Chudek

     2 miejsce        Błażej Sobiech    ZPO Kadzidło

     3 miejsce        Anastazja Krapa   ZPO Dylewo

     wyróżnienie     Bartosz Prusaczyk  ZPO Dylewo

     KLASA 3

     1 miejsce       Dominika Bachmura   ZPO Dylewo

     2 miejsce       Karolina Malon   SP Chudek

     3 miejsce       Emilia Duszak  SP Chudek

     3 miejsce       Ewa Kowalczyk   ZPO Kadzidło

     wyróżnienie   Katarzyna Kozioł   ZPO Kadzidło

     wyróżnienie   Liliana Podbielska   ZPO Kadzidło

     wyróżnienie   Artur Kobus  SP Siarcza Łąka

     KATEGORIA ZAKŁADKA

     KLASA 0

     wyróżnienie Aleksandra Kaczyńska  SP Jazgarka

     wyróżnienie Julia Cicha  SP Jazgarka

     wyróżnienie    Patrycja Myszka  SP Jazgarka

     wyróżnienie   Julia Bobieńska   SP Chudek

     KLASA 1

     1 miejsce     Liliana Bałon   ZPO Kadzidło

     2 miejsce    Zuzanna Świder  ZPO Kadzidło

     3 miejsce    Filip Dawid   SP Gleba     

     wyrózn.        Anastazja Sęk   ZPO Kadzidło

     wyróżn.        Nadia Lisiewska   ZPO Kadzidło

     wyrózn.        Nikola Szurnicka   ZPO Kadzidło

     KLASA 2

     1 miejsce     Jakub Podbielski    SP Kadzidło

     2 miejsce    Maciej Prusiński  ZPO Dylewo

     3 miejsce    Julia Jaros   ZPO Dylewo

     3 mmiejsce Róża Kłos   ZPO Kadzidło

     wyróżn.        Aleksandra Lenda   SP Chudek

     wyróżn.        Bartosz Grabowski  ZPO Dylewo

     wyróżn.        Paweł Mróz SP Gleba

     KLASA 3

     1miejsce      Kacper Prusaczyk    SP Chudek

     2 miejsce    Maja Grala   SP Wach

     3 miejsce    Gabriela Kręciewska  SP Chudek

     3 moejsce    Alicja Kiernozek   SP Czarnia

     wyróżn.        Zuzanna Marchewka   ZPO Kadzidło

     wyrózn.        Nikola Bakuła   ZPO Kadzidło

     wyróżn.        Kacper Mielnicki  ZPO Dylewo 

     wyróżn.        Gabriela Banach   ZPO Kadzidło

     KATEGORIA KALENDARZ

     1 miejsce     klasa II    ZPO Dylewo

     2 miejsce    klasa I      SP Chudek

     3 miejsce    klasa II     SP Chudek

     wyróżnienie klasa IIIe   ZPO Kadzidło

     Wszyscy nie nagrodzeni uczniowie otrzymali upominki za udział w konkursie.

      

     Współczesny świat spragniony jest duchowych wartości jak oddechu czystym powietrzem, a dobra literatura w rejony takich wartości prowadzi.  Wierzymy, że baśnie Andersena są doskonałym przykładem do ich ukazania, dlatego składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom i ich opiekunom. Bez Was ten konkurs nie mógłby się odbyć. Słowa wdzięczności kierujemy także do naszych sponsorów, to dzięki ich życzliwości możliwe było nagrodzenie tak wielu uczestników. Serdecznie dziękujemy:

     • Wójtowi Gminy Kadzidło – p. Dariuszowi Łukaszewskiemu

     • Radzie Rodziców ZPO w Dylewie

     • Dyrektor ZPO w Dylewie p. Elżbiecie Cekała

     • SKO w Dylewie

     Do zobaczenia w kolejnej edycji. 

    • 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

    • To już tradycja!

     Również w tym roku uczniowie z naszej szkoły włączyli się do 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Już od czwartku 12.01.2018r. społeczność szkolna angażowała się w zbiórkę funduszy na wsparcie tegorocznej WOŚP. W akcjach (kiermaszach, loteriach oraz zbiórkach) uczestniczyli zarówno przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej, jak również młodzież gimnazjalna - oczywiście wspierani przez rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi - za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

     Szczególne podziękowania składamy czterem wspaniałym wolontariuszkom:

      Karolinie Gut, Emilii Jasińskiej, Patrycji Nasiadka oraz Oli Sadłowskiej, które to nie zważając na warunki pogodowe, poświęcając swój wolny czas, aktywnie uczestniczyły w zbiórce 14.01.2018 r.

     Wszystkim uczestnikom akcji gratulujemy wrażliwości  i chęci niesienia pomocy innym.

     SKW „Promyk z serca” CARITAS