• Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Dylewie informuję, że z dniem 05.02.2018r. rozpoczęła się rekrutacjado Przedszkola na rok szkolny 2018/2019.Zapraszamy dzieci od 3 roku życia.
        • Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka
          „Dzień Babci i Dziadka” to święto o którym nie wypada zapomnieć. Wiedząc o tym, że nawet najbardziej wyszukane prezenty nie sprawią im tyle radości co pamięć i towarzystwo wnucząt, dzieci z grup przedszkolnych i uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie w dniu 31.01.2018 przygotowały dla Babć i Dziadków bogatą część artystyczną.
        • 15 podróż w krainę Baśni Andersena
          16 stycznia 2018r w Zespole Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II odbyło się podsumowanie 15 edycji gminne
        • Najnowsze informacje dla rodziców i uczniów
        • Ciężko pracujemy nad dostarczeniem ci najnowszych informacji o szkole. Wybierz sekcję Aktualności aby wyświetlić szczegóły.
    • POLECAMY

• GMINA KADZIDŁO