• MYŚLI NASZEGO PATRONA

"Dlatego też pragnę, drodzy młodzi przyjaciele, byście dziś z nowymi siłami i nowym zapałem "czynili pokój" na drodze sprawiedliwości, wolności i miłości".

• ANDRZEJKI 2022

Nowa galeria ANDRZEJKI 2022 została dodana do albumu fotograficznego

Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, …wróżb. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny.

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Nowa galeria DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA została dodana do albumu fotograficznego

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Pluszowy miś to zabawka, która towarzyszy dzieciom przez długie lata. Ta popularna przytulanka jest powiernikiem dziecięcych tajemnic, smutków i radości.

Już od rana 25 listopada, wraz z dziećmi pojawiły się w szkole misie – misie małe, średnie, duże i te bardzo duże.

• Dzień życzliwości.

Nowa galeria Dzień życzliwości. została dodana do albumu fotograficznego

21 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, którego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość i wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

Tego dnia przyszliśmy do szkoły w ubraniach koloru żółtego lub z dowolnym żółtym elementem, ponieważ żółty to kolor radości i optymizmu. Na drzwiach każdej klasy umieściliśmy pozdrowienia, które można było odrywać i przekazywać dalej. Wszyscy uczniowie napisali miłe słowa lub pozdrowienia na piórach, z których utworzyliśmy skrzydła życzliwości. Stanowiły one znakomite tło do pięknych zdjęć. W każdej klasie w drodze tajnego głosowania wybrano Króla i Królową Życzliwości. Zwycięzcy z dumą nosili wręczone im żółte szarfy. Zaszczytny tytuł Królowej Życzliwości otrzymały także Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor, które wspierają wszystkie dział

• Partnerzy

• Gmina Kadzidło